NRLM223M50V35X50F datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    NRLM223M50V35X50F
  • Описание
    NIC Components NRLM223M50V35X50F Capacitance: 22000uF Construction: Snap-In Esr: 21mOhm Lead Diameter (nom): 0.8mm Lead Spacing (nom): 10mm Lifetime: 2000 Mounting Style: Through Hole Operating Temp Range: -40C to 85C Product Depth (mm): Not Requiredmm Product Diameter (mm): 35mm Product Height (mm): 50mm Product Length (mm): Not Requiredmm Ripple Current: 7.57A Seated Plane Height: Not Requiredmm Tolerance (+ Or -): 20% Type: Electrolytic Voltage: 50VDC